CzechEnglish

Ohňostroje - Ohňostroje dneška

Ohňostroje

Žádné přivítání nového roku nebo i jiná významná oslava se určitě neobejde bez pořádného ohňostroje. Může mít různou podobu, může být dokonce i barevně sladěn, je originální a fascinující. Jeho historie se váže s legendou ze staré Číny, kdy se náhodně podařilo jednomu kuchaři smíchat v dutém bambusu určité náhodné, za to výbušné ingredience.

Ohňostroj malý, ohňostroj velký

Dnes si takový ohňostroj může dovolit prakticky každý. Nemusí být úplně ten největší, nemusí být tak mohutný, jako v Sydney, nemusí být ani tak drahý. Ohňostroj klidně postačí i menší, který udělá z rodinné oslavy výjimečnou akci, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Ty velké jsou pak na speciální přání připraveny přesně tak, aby splnili svůj účel, ale zároveň, aby nikterak neohrozili bezpečnost přihlížejících.

Pyrotechnika z hlediska bezpečnosti

V dnešní době není neobvyklým, koupit si zábavnou pyrotechniku v různých provedeních a v různých velikostech. Samozřejmě, že vše má svá pravidla a tak i pyrotechnika, protože jde o nebezpečnou věc, má svůj řád, který je nutný dodržovat. Zábavná pyrotechnika se dělí do několika tříd, které odpovídají normám. Zakoupit je lze v kamenných obchodech, kde nám prodejci zaručují, že pyrotechnika má český návod, že je skladována v suchu a že je bezpečná.
Ohňostroj na míru

Pokud uvažujeme třeba o novoročním ohňostroji, kterým bychom potěšili zraky všech obyvatel města, není nic jednoduššího než si k tomuto úkolu povolat odpovídající profesionální firmu. Laická neodbornost by mohla způsobit daleko víc škody než užitku a o to přece nikdo nestojí už z bezpečnostních důvodů. Trh nabízí mnoho nabídek prověřených firem na sestavení a přípravu kvalitního a bezpečného ohňostroje. Firmy nabízejí ve svém portfoliu služby, které splňují všechny požadavky zákazníka, mají bohaté zkušenosti a sestaví ohňostroj přesně podle našeho přání, třeba s hudbou nebo laserovými efekty.

Krása a dokonalost

Každý ohňostroj, který se na obloze objeví, je dokonalá podívaná a vzrušující akce zároveň. Jde o pestrobarevnou paletu zářících efektů, které ve spojení s hudbou mohou vytvořit nezapomenutelný zážitek, který se uskutečňuje vždy na počest němé zvláštní události. A musíme konstatovat, že příchod nového roku takovou událostí určitě je.