CzechEnglish

Ohňostroje - Pódiová pyrotechnika

Protože náš pyroteam se dlouhá léta aktivně pohybuje na české hudební scéně, máme logicky nejblíže k právě k pyroshow během hudebních vystoupení. Jako aktivní hudebníci přesně víme co a jak na pódiích dělat, aby to mělo kýžený efekt pro diváky a zároveň to bylo komfortní pro muzikanty na scéně. Díky provázanosti rytmiky hudby a časování našich efektů dokážeme doslova strhnout diváky a přidat jim k poslechu i druhý efekt ve formě vizuálního show. Naše pyrotechnika na koncerty se drží již 10 let na špičce české scény.

Nabízíme: ohnivé fontány,sloupové plameny (i barevné), výbuchy, kouře, CO2 a mnoho dalších efektů dle dohody. Podrobnosti v kategorii ceny.

Vzhledem k povaze hudebních vystoupení a kumulaci množství lidí na jednom místě je pro nás velmi důležitá bezpečnost. Uvědomujeme si, že jakákoliv forma amatérismu je právě zde naprosto vyloučena. Proto plníme nejen zadání produkce, ale upozorňujeme i na možná bezpečnostní rizika a zakládáme si na tom, že na našich show předcházíme jakýmkoliv potenciálním problémům.

The Carburetors - Tour 2015
Sabaton - 7.2.2015 Prague Pyrotechnics
The Carburetors - Fest Pod Parou 2014
Rybičky 48 - Praha 2016