CzechEnglish

Ohňostroje - Petardy a rachejtle nebo – li ohňostroj

Carburators s pyroefekty

Vzhledem k tomu, že se opět pomalu, ale jistě blíží konec roku, někteří z nás již pomýšlejí na to, jak přivítat nový rok. Mnozí tento den má spojen s velkolepým ohňostrojem a pokud se chceme opět zúčastnit barevné světelné show, je ten správný čas na plánování.

Bezpečnost je prvořadá

Hlavním faktorem každého ohňostroje je především bezpečnost. Zábavní pyrotechnika je rozdělena do několika tříd, podle kterých si můžeme pyrotechniku dobře rozdělit podle míry nebezpečnosti.
1.třída je pyrotechnika volně prodejná, patří sem prskavky, bouchací kuličky, malé fontány.
2.třída je prodejná od plnoletosti a 3. – 4. třída je pyrotechnika, kterou mohou obsluhovat pouze osoby způsobilé k této činnosti a s průkazem odpalovače. Tento průkaz je při prodeji vždy vyžadován.

Při nákupu samotné zábavní pyrotechniky bychom měli dbát na datum spotřeby, prohlédnout si, zda není obal porušen a hlavně je doporučováno kupovat tyto výrobky v kamenných obchodech nebo na webu eshopu s ohňostrojemi. Tady máme také záruku, že výrobek bude mít český návod, který je opravdu pro správnou manipulaci důležitý.

Profesionální firma

Větší ohňostroj, který si města a obce nechávají na závěr roku, jako překvapení pro své obyvatele, si samozřejmě vyžaduje profesionalitu, odbornost a zajištění bezpečnosti. Na trhu je mnoho firem, které se zabývají realizací zábavní pyrotechniky. Mají mnohaleté zkušenosti, které dobře využívají v praxi a mohou nám tak zajistit hladký průběh celé ohňostrojové akce. Ovšem jen si objednat spolehlivou firmu nestačí. K takovému ohňostroji je potřeba i spoustu povolení, bez kterých se žádná taková zábavná show neobejde. Ale i tyto služby jsou v portfoliu nabízených služeb spolehlivých a profesionálních firem.

Krása a dokonalost

Po skončení veškeré této mravenčí práce, která je dokonce i velmi zajímavá, se nakonec ale vždy podaří dokonalé dílo, které rozzáří noční oblohu, hraje všemi barvami a poskytne návštěvníkům nevídanou a jedinečnou podívanou. Některé firmy dokonce nabízejí jako doplňkovou službu i hudbu, která může celou podívanou ještě ozvláštnit.
Dokonale připravený ohňostroj tak může splnit to, co od něj všichni netrpělivě očekávají. Dokonalost, krásu a neopakovatelný zážitek.